bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Graj za darmo bez logowania Fruit Cocktail 2

Przed tobą jest ekran gry hazardowe z pięciu walcami i trzema liniami. Zadanie polega na tym, żeby zebrać poziomo trzy, 4 albo pięć jednakowych symboli.

Jak grać

Każdy symbol przedstawia z siebie niektórą wartość, wypadając rzadszej albo częściej. Do odpowiedniości z tematyką automatu online może wypaść pomarańcza, jabłko, grusza, grono bananów, arbuz albo cytryna. Czasami może trafić się obrazek bonusowy - coctail. Po zebraniu 3 albo więcej takich obrazów aktywuje się gra bonusowa. Otrzymując taką możliwość, zwiększa się twoje zwycięstwo w dwa, trzy, albo i więcej razy nie ryzykując utracić wynagrodzenie. Dla ulgi gry, również był dodany dziki symbol, na nim jest namalowany dżoker z podpisem «Wild». Treść jego polega na tym, że on może przyjmować któryś z możliwego aktywnego obrazu dla dopełnienia brakującej kombinacji.

Przy starcie gry za darmo ci będzie naliczono 1000 punktów. Ich ilość jest odzwierciedlona w górnym prawym kącie na wskaźniku z podpisem «Credit». Po lewej stronie są pokazane aktywne linie, które bierzą udział w możliwych wariantach kombinacji. W ogóle ich może być 9, lecz wybrać musisz nie krotną ilość. W dolnej paneli automatu hazardowego po centrum są skupione 5 klawiszy, które odpowiadają za to.  Są podpisane one ich ilością, jedna, 3, 5, 7 i 9.

bez rejestracji i logowania Fruit Cocktail 2

Pierwsza tablica z cyframi wyświetla koszt jednej partii w kredytach. Jego można zmienić wykorzystując jeszcze jedną konieczną funkcję podwyższenia stawek.  Każda linia bierze na siebie równą ilość punktów dla gry. Dopuszczalny diapazon możliwych stawek składa od 1 do 25 kredytów za przebieg. Więc, jeśli postawić maksymalną ilość linii i maksymalną stawkę, to dla jednego przebiegu trzeba 255 punktów.  Jeśli zechcesz zwiększyć stawkę - wykorzystaj klawisz «Bet». Po nastrojeniu maszyny pod wygodny gameplay, można przystępować do przekręcania spinów. Dla tego jest najgłówniejszy klawisz w dolnym prawym kraju z podpisem «Start».

Koszt różnych kombinacji

Zebrawszy zaczynając z lewego albo z prawego kraju wyświetlacza potrzebną kolejność bezpośrednio zależy otrzymywane kredyty. Rozpatrzymy możliwe wygrane kombinacje przy minimalnej stawce jeden.

  • 3, 4, 5 arbuzów -  2, 3, 10 kredytów
  • 3, 4, 5 cytryn - 3, 5, 20 kredytów
  • 3, 4, 5 grusz - 5, 10, 50 kredytów
  • 3, 4, 5 jabłek - 20, 50, 200 kredytów
  • 3, 4, 5 pomarańczy - 30, 100, 500 kredytów
  • 3, 4, 5 borówek - 200, 1000, 5000 kredytów

Ryzyko-gra

Za każdym razem kiedy wygrywasz za pomocą tej albo innej kombinacji, nadają możliwość podwoić swój fundusz nagród za pomocą tej funkcji. Po lewej stronie od klawisza start, można zobaczyć «Double», po naciśnięciu na którą pojawia się diler. W niego już jest wybrana karta z nominałem od 2 do asa. I cztery karty, proponowane na wybór, jeśli twoja karta będzie starsza - nagroda dwoi się.

Gorące klawisze

Luka - przycisk start, dla przekręcania walców. Cyfry od jednego do pięć - odpowiadają za klawisze linii na paneli gry. B -   dla podwyższenia albo obniżenia stawki. F -  dla aktywacji ryzyko-gry, H -  gdzie możesz znaleźć pomocniczą informację dla automatu.

Gra bonusowa

Po trafieniu do reżimu darmowe gry bonusowej, przed tobą są 3 walcy z jedną linią i ruleta do kręgu jego.  Przy trafieniu okazyjnym sposobem na jeden z możliwych symboli, i, jeśli on będzie na walcu - twoja wygrana zwiększy się pod względem tych współczynników, które odzwierciedlone na wyświetlaczu w tym reżimie. 

bolt
bolt