bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Gry hazardowe hot slot za darmo Aliens slots games

Slot Maszyna Alien stał się nie mniej popularny niż kultowy film i slot online. Warto pamiętać, że dzięki Alien można stać trochę bogatszymi.

Osobliwośći gry

Automat online Alien składa się z pięciu wirtualnych bębenów ustawionych w trzech rzędach. Każdy bęben składa się z 15 zdjęć.

Przed rozpoczęciem gry za darmo, można umieścić ulubioną wartość nominalną wynoszącą od 0,01, a następnie 0,02, 0,05, 0,10, 0,20, 0,5 i, odpowiednio. Jednak istnieje jeszcze maksymalna stawka - 150.

Aliens slots games

Tu, jak również w innych maszynach, są płacone przez połączenie zasady klasyczne. Aby wygrać trzeba żeby   do tej samej linii spadło jak najwięcej takich samych symboli, od skrajnego lewego, a kończąc na skrajnim prawym bębenie. W przypadku automatycznych płatności dokonywanych kombinacje mnożnik na wygrywającej oferte. Współczynniki kombinacji przedstawione w specjalnym tabeli. Istnieje inna cecha gry. Po dwóch spadłach kilka znaków w kołach trzecim i czwartym, towarzyszy mu pewien charakterystyczny dźwięk.

Najważniejsze znaki i symbole

Interfejs gry składa się z następujących klawiszy:

  • Win - wypłaty gotówki;
  • Autoplay - możliwość automatycznej gry;
  • I -  informacyjny rozdzial;
  • Bet - wartość pieniędznej zakłady;
  • Coins - liczba monet pieniędzy;
  • Level - wybierz wykonalność jakiejkolwiek oferty;
  • MaxBet - wykonalność gry przy maksymalnej szybkości;
  • CoinValue - można wybrać dowolny nominał pieniędzy;
  • Cash - pokazuje ilość pieniędzy na koncie.

Aby rozpocząć grę wystarczy kliknąć w środku interfejsu na duży zieliony trójkąt. W lewym dolnym rogu znajdują się ustawienia gry  , w którym można zmienić dźwięk, należy zmienić prędkość gry i wiele więcej. Również obecny jest  tryb automatycznych stawek i punkt odniesienia.

Bonusy

Darmowa gra składa się  z dwóch warstaw. Pierwszy nazywa TheSearch (poszuk). Kombinacje wygrane, są zestawione w specjalnej skali, znajdującej się w górnej części pola gry. Gdy skala pustych komórek kończy sie, gra automatycznie przechodzi do drugiego poziomu. Nazwany jest TheEncounter (wyścig). Tutaj gracz musi walczyć jeden na jeden z potworów. Z drugiej strony również w górnej części pola gry nie ma informacji na skali 9 obcych komórek. Podczas bitwy, bębeny obracają się również z pewnym zestawem znaków. Przed każdym kolejnym ataku na środku interfejsu pojawi się dodatkowy bęben obrotowy AmmoReel. Jest możliwe, aby wygrać dodatkową amunicję do kontynuowania atak potworów. Jeśli gracz jest w stanie przejść do drugiego poziomu, idzie do walki TheHive (ul) z głównego wroga - szefa. Należy pamiętać, że począwszy od drugiego poziomu, cała gra opiera się na generator liczb losowych. Cały los zależy od kombinacji.

Dodatkowe symbole

We wszystkich obrazkach jaki pokazuje bęben wszystkie zdjęcia z filmu "Obcy" . Jednak istnieje specjalny symbol Wild. Jest on przedstawiany jako Weyland-YutaniCorp. On jest w stanie wymienić dowolne zdjęcia w zwycięskiej kombinacji. Na poziomie podstawowym spada na wszystkich bębnach, wyjątkiem pierwszego . Na drugim poziomie znajduje się  już we wszystkich odrazu.

Automat do gry "Obcy" mogą działać jednocześnie w przeglądarce.

bolt
bolt