bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Gry hazardowe bez rejestracji Asian Beauty online

Mądrość Wschodu pięćubębenowy machine online  Asian Beauty firmie Microgaming jest odczuwalna od pierwszych minut znajomości z nim. Uwaga ! Slot igra zawiera ryzyko grze, która jest aktywowana w sposób losowy. Oferuje on gracza do manipulowania 12 luster. Kuszące jest patrzeć wysokości puli - 20.000 kredytów, jej właściciel może stać cię.

Cechy gniazda Imperium Celestial

Wschodni motyw slota  Asian Beauty obsługiwane przez urządzenie do gier, wykonane w duchu cesarskich pałaców. Charakter gry - rzadkie naczynia z Chińczyków, pudełka ozdobione złotymi literami średniowiecznych Chinach.

Zwłaszcza w gnieździe azjatyckie piękności i że nie ma funkcji wybóru liczby linii wygrywających, a wszystkie kombinacje 243 jednocześnie uczestniczyć w rozgrywce.

Asian Beauty machine

 Asian Beauty uwodzi Jej graczom możliwość obracania bębnów w trybie swobodnym bez rejestracji i logowania. Przez wszystkich środków, emulator Asian Beauty mogą być traktowane jako hojnego maszyny. Po wygraniu zwykły Asian Beauty gra gniazda maksymalna wynosi 2000 kredytów. Frispiny dobrze może dać nagrodę i więcej - do 40000 punktów.

Asian Beauty slot symbole

 Symbole gry - talerze z wizerunkiem orientalne piękności, logo, oddziałów Sakura, kwiatów lotosu, złoto i srebro wazony. Wszystkie są opłacalne dla graczy, ale w różny sposób, bo każdy ma swoje własne tempo.

 Zacznijmy od najbardziej "wysoko płatnego" symbol - płytkę z logo gniazda. Pięć z tych objawów zagwarantować wzrost gier punktach 2,000 razy. Od tego gniazda jest symbolem Wild, który ma pozytywny wpływ na tworzenie nowych kombinacji nagród, zastępując brakujące znaki, z wyjątkiem symboli rozproszonych.

Wdzięczne szkatułki ze złotą nicią są symbolem gniazda Scatter Asian_Beauty. On jest w stanie przynieść wygraną, niezależnie od ich lokalizacji. Nagrody zaczynają napływać z trzy, cztery, pięć Scatter Symbol na ekranie. Jest to nie tylko wysokie mnożniki 10 i 15, 25 frispinov. Zdarza się, że w trakcie darmowych obrotów są emitowane nawet kilka Scatter Symbol, a następnie numer frispinov wzrosty.

Trzy Scatter Symbol = 5 Razem kredyty + 10 frispinov.

Cztery Symbol Scatter = 15 Razem kredyty + 15 frispinov.

Pięć Scatter Symbol = 100 ogółem kredyty + 25 frispinov.

Podczas Free Spins jest podwojenie wygranych.

Chińskie piękności są również kosztowne i pożądane. Pojawienie się z pięciu dziewcząt zachwyci graczy zwiększyć kwotę kredytu do 200 razy.

Miejscami ceramiki przedstawiające lilie, wiśniowe i Wschodniej miski są ładne czynnikiem dla graczy, w przypadku gdy na ekranie pojawi trzy z tych znaków.

Gra premiowa, lusterka automatu Azjatyckie Piękności

W dowolnym momencie gry za darmo specjalny okrągły premii mogą być oferowane. Rozpoczyna się wraz z pojawieniem się na ekranie, kilkunastu odwróconego lustra, gracz musi je otworzyć, dopóki nie znajdzie trzy obrazy jednego z wschodnich piękności. Każdy urody Twój mnożnik, który będzie ona nadać graczem. Największy z nich - 30 punktów.

 Tak, automat online Asian Beauty działa na pięciu bębnach z płatnościami typu "243 zwycięskiej kombinacji." Taki miły fakt sprawia, że urządzenie atrakcyjne dla hazardu na każdym poziomie.

bolt
bolt