bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Darmowe gry hazardowe bez logowania Attraction

W języku angielskim Attraction to oznacza "atrakcja". Grając w slot machine Attraction przyciągania nie zauważysz, jak zanurzyć sie na oślep w świat laboratoriów fizycznych do testowania pewnych nowych urządzen.

Główne aspekty rozgrywki

Rozgrywka Attraction jest bębenem, składający się z 5-u slotów w trzech rzędach. W automacie za darmo jest dopuszczony do gry przez inną liczbę aktywnych linii, od jednego do dziesięciu. Stawka może być 10 monet o nominałach od  1  centu do 10 euro. Jedna runda, po prostu, nie więcej niż 100 euro. Przy maksymalnej szybkości 100 euro można wygrać okolo 50 mln euro w jednym obrocie. Ponadto stop procentowych zestaw powrotnej jest nie mniej niż 96,7%.

Attraction hazardowe

Główny interfejs automatu online składa się z następujących przycisków:

  • Bet - zakład (kredytów);
  • CoinValue - przedstawia wybór monety;
  • Monety - liczba jednostek pieniężnych na rachunku;
  • Autoplay - automatyczne odtwarzanie;
  • Maxvalue - okazja do gry z maksymalną szybkością;
  • Poziom - wybór różnych nominałach jednostkach walutowych (1 do 10);
  • Paytable- płatności gotówkowe stole .

Aby rozpocząć nową darmowe grę, naciśnij w środku panelu na duży okrągły przycisk. Zgodnie z ekranu gry, można oglądać linię informacyjną, z wszystkich powyższych przycisków. Ustawienia gry znajdują się w lewym dolnym rogu. Można łatwo aktywować szybka zmiana śledziony, jakość grafiki i modyfikowanie procesów dźwiękowych. Przy wyborze autoodtwarzanie w lewym dolnym rogu okna pojawi się, gdzie można wybrać liczbę rund (10, 25,50,75).

Aby wygrać w rundach powinien dostać aktywną linię w miejscu tych samych znaków z pierwszego zwoju. Płatności dokonywane są wyłącznie na najwyższym sekwencji obrazów. Po wygraniu zakładu jest mnożona przez współczynnik wynikający kombinacji podanej w tabeli. stosunek kombinacja może wynieść do x500.

Na wielkim czerwonym odtwarzacza skanera może otrzymać nie więcej niż 500 zakłady w pięciu meczach w jednym wierszu. Monitor komputerowy pozwala uzyskać 300 ofert, urządzenie do pomiaru drgań Ziemi - 250 zakłady Analyzer - 150 i 200, odpowiednio, wahania ciśnienia skanera.

Bohatery gry

Hazardowa gra używana 10 zdjęć działające na uniwersalnych zasad. Zdjęcia są podzielone na 5 różnych instrumentów oraz 5 kart zmierzyć wartość od 10 do asa. przedstawiają także specjalne elementy, które są przedstawione w postaci węgla:

  • Wild - mogą być postrzegane tylko od drugiego do czwartego szpuli. Symbol ten nie zostanie uiszczona, ale jest w stanie zastąpić inne obrazy i tworzyć różne kombinacje;
  • Sticky Wild - pojawia się wyłącznie w funkcji premia MagnetFeature. Symbol ten nie jest również zwrócić uwagę i może zastąpić inne symbole.

Gra bonusowa

Po uruchomieniu gry, w dowolnej części ekranu znajduje się czujnik magnetyczny. Po każdym uruchomieniu urządzenie znajduje się w pobliżu innego zespołu. Magnes całkowicie wpływa na całą linię, na której promień jest kierowany. Jeśli na linii, która jest skierowana urządzenie magnetyczne, spadł Wild obraz, wszystkie znaki pomiędzy nimi a magnesem wypełnionej StickyWild. Po wszystkie obrazy pozostają na swoich miejscach, rozpoczął nową śledzionę, aw pozostałych obszarach nowych znaków. Po wszystkich zwycięskich kombinacji, płatność jest pobierana. Więcej szczegółów można znaleźć w tabeli wypłat (Paytable).

Automat Attraction pracuje w trybie flash.

bolt
bolt