bolt
bolt
bolt
bolt
bonus
Mrgreen

Wpłać 500 PLN i graj kwotą 1000 PLN

button
bolt
bolt

Automat do gier online nie pracuje

Co robić jeśli automat do gier działa nie prawidłowo?

Często podczas próby uruchomienia gry w kasynach online mogą pojawić się usterki. W tym przypadku gracz może wypróbować kilka sposobów, aby rozwiązać ten problem. Poniżej przedstawiono najbardziej skuteczne sposoby.

 1. Przeładowanie.

  Dość często można rozwiązać problem prostym odświeżaniem strony. Można tego dokonać na różne sposoby:

  • naciskając klawisz F5;
  • używając "Odśwież" w menu, które otwiera się po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na wolnym obszarze strony;
  • naciskając CTRL + F5;
  • odświeżeniem przeglądarki za pomocą panelu sterowania przeglądarką.
 2. Test połączenia z Internetem.

  Przyczyną problemów z uruchomieniem gry może być zerwanie połączenia ze siecią internetową. W tym wypadku można spróbować ponownie uruchomić router wifi i sprawdzić ustawienia zapory. Aby to zrobić wybierz "System i zabezpieczenia" w paneli sterowania, a następnie "Zapora systemu Windows". Po wyłączeniu zapory należy odświeżyć stronę z automatem do gry.

 3. Sprawdzenie swojej przeglądarki.

  Jeśli na jednej z przeglądarek są problemy z pobraniem gry, to można spróbować otworzyć automat w innym programie do surfowania w Internecie. Uważa się, że najwyższą kompatybilność z większością automatów pokazuje przeglądarka Chrome od Google. Aby zainstalować ją można pobrać plik ze strony https://www.google.com/chrome/

  Poniżej znajdują się linki za którymi są umieszczone pliki do pobrania innych przeglądarek:

 4. Test szybkości.

  W niektórych przypadkach gra nie uruchamia się ponieważ prędkość wymiany danych z Internetem nie jest wystarczająco duża. Zalecane jest, aby nie była mniejsza niż 1 Mbps. Sprawdzić ten parametr można za pomocą usługi http://speedtest.net/

 5. Czyszczenie pamięci podręcznej.

  Jeśli powyższe metody nie pomagają, to jest możliwe ze poprawne uruchomienie gier uniemożliwiają pliki tymczasowe. W tym przypadku trzeba wyczyścić pamięć podręczną i pliki cookies. Aby to zrobić, gracz musi zamknąć stronę z automatem, a następnie wykonać procedurę przewidzianą dla przeglądarki:

  • Opera: Narzędzia -> Opcje -> Zaawansowane -> Historia -> zaznaczyć pola wyboru w żądanych pozycjach i kliknąć przycisk Delete.
  • Mozilla Firefox: Preferencje → Prywatność → Usuń historię (przed usunięciem zaznaczyć pole pamięć podręczna).
  • Internet Explorer: Narzędzia → Opcje internetowe → Ogólne → Historia → Pliki tymczasowe → Cookies.
  • Google Chrome: Ustawienia → Historia → Usuń dane o przejrzanych stronach → zaznacz odpowiednie pola i kliknij Wyczyść dane przeglądarki.
 6. Sprawdź wersję Flash Playera.

  Wielu producentów używa do produkcji automatów do gier technologie Flash. Z tego powodu, dla poprawnego działania automatów należy korzystać z aktualnej wersji playera. W Google Chrome jest on automatycznie aktualizowany. Ci, którzy używają innego oprogramowania mogą pobrać go za linkiem http://get.adobe.com/flashplayer. Aktualizacja składa się z kilku etapów.

  • Pobierz plik instalacyjny z oficjalnej strony.
  • Dezaktywacja starszej wersji (Start -> Usuń programy).
  • Zamknięcie wszystkich stron.
  • Instalacja nowej wersji.
  • Uprawnienie do wykorzystania pamięci podręcznej.

  Po zainstalowaniu zaktualizowanej wersji gracz musi kliknąć prawym klawiszem myszy po polu automatu do gry i wybrać "Ustawienia", a następnie "Folder". Użytkownik musi zmienić pozycję Enable – zaznaczyć pole wyboru jeśli nie jest zaznaczone, lub odznaczyć w przeciwnym wypadku.

 7. Zmień ustawienia przeglądarki.

  Jeśli maszyna do gier uruchamia się, ale gra nie pracuje poprawnie, to może pomóc zmiana rozdzielczości wkładki. Aby to zrobić należy nacisnąć kombinację klawiszy Ctrl+0 lub przytrzymać przycisk Ctrl i obracać kółko myszy ustawiając żądaną skalę. Ustawienia te można skonfigurować w menu przeglądarki.

 8. Wyłączenie wtyczek blokujących reklamę.

  Często pojawiają się problemy z uruchomieniem gry z powodu konfliktu z aplikacjami, które blokują wyświetlanie reklam. Te wtyczki typu AdBlock mogą określić automat jako baner reklamowy i uniemożliwić prawidłowe go odtwarzanie. Wtedy konieczne jest wyłączenie ustawień przeglądarki. Wszystkie dodatki, które blokują wyświetlanie reklam powinni zostać wykluczone.

  Jeśli żadna z powyższych metod nie pomogła pozbyć się problemów z uruchomieniem gry, to prosimy o kontakt z pomocą techniczną.

bolt
bolt