bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Graj na automatach Bar 7's hot spot

Kompania Novomatic wyprodukowała automat hazardowy Вar 7's. Ten słot ma trzy wylcy i jedną linię dla wypłat, a symboli w grze zaledwie cztery, co znacznie zwiększa szansę na zwycięstwo. Również automat hazardowy jest obdarzony dwoma opcjami bonusowymi, które są przedstawione dodatkowymi obrotami któregoś z walców po spinie i zamrażaniem walców. Dla amatorów zaryzykować wygraną jest dostępna gra na podwojenie, dlatego można nieźle zabawić się.

Jak zarządzać słotem

W prawej części automatu hazardowego Вar 7's są trzy klawiszy. Po centrum jest rozmieszczony klawisz dla rozruchu obrotów walców, nad nim jest napis Menu, przy naciśnięciu na nim wypada pole z dodatkowymi opcjami w słocie. Pierwsze, co widzi gracz to dwa bloki - Lines i Bet/Line, jeden z nich jest przeznaczony dla aktywacji linii wypłat, a drugi dla stawki. Blok Lines jest nie aktywny, ponieważ w grze zaledwie jedna linia, a oto blok dla wyboru stawki pozwoli wybrać od 20 do 10 tysięcy wirtualnych kredytów na spin. W wyniku maksymalna stawka ma prosto ogromne znaczenie i jej aktywować można jednym naciśnięciem na przycisk Max Bet.

za darmo gry Bar 7's

W bloku Menu również jest przycisk Paytable. W tablicy są wskazane wygrane z uwzględnieniem potocznej stawki, dlatego przy jej zwiększeniu albo zmniejszeniu będzie zmieniał się i rozmiar wypłaty. Za pomocą przycisków Sound i Music można włączyć albo wyłączyć muzykę i efekty dźwiękowe w automacie hazardowym.

Symbolika słotu Barowe Siódemki

Słot zawiera zaledwie cztery symbole gry, one są przedstawione napisem Bar, siódemkami, dzwonkiem i wiśniami. Każdy z nich daje wypłatę przy pojawieniu trzech jednakowych obrazków. Wynagrodzenia za premiowane kombinację zależą od symbolu, który wypadł. Na przykład, największa wygrana przynosi symbol Bar, dalej idą siódemka i dzwonki, a najmniejszą nagrodę przywróci wiśnia. Rozpatrując tablicę wypłat, przekonasz się, że rozmiar stawki i rozmiar wygranej odpowiadają wszystkim zapytaniom. Przecież w tablicy wypłat są wskazane wynagrodzenia przy stawce, która jest zrobiona na daną chwilę.

Dodatkowe opcje

W automacie darmowym są dwie dodatkowe opcje, które są przedstawione zamrażaniem walców i dodatkowymi obrotami walców w spinie. Pierwsza funkcja polega na tym, że gracz może wybrać za pomocą klawiszu Hold alec, który znów dokona obrotu. To pozwoli otrzymać dodatkowe wypłaty. Główne wybrać walec, który przyniesie powodzenie.

Opcja Nurge aktywuje się okazyjnym sposobem po przegrywającym spinie. Polega ona na tym, że któryś z walców albo kilka dokonają dodatkowe obiegi i, możliwie, symbole na nich stworzą wygrane kombinacje. Gracz może otrzymać od jednego do trzech obrotów każdego z walców.

Ryzykancka gra

Po każdym udanym spinie gracz może aktywować grę na podwojenie. Ta gra online jest założona na standardowych regułach i polega na tym, że gracz musi zgadnąć kolor karty, która pojawi się na ekranie. Dla aktywacji gry należy nacisnąć klawisz Gamble, potem wybrać czarny czy zerwony. Prawidłowy wybór podwoi wygraną gracza, a nieprawidłowa decyzja doprowadzi do straty wszystkiego zarobionego. Po każdym spinie gracz ma prawo nie więcej pięciu razy po kolei dwoić swoją wygraną. 

bolt
bolt