bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Automaty do gier graj za darmo Book of Ra Deluxe online

Grać bez logowania, żeby znaleźć księgę Rа pozwala słot Book of Ra Deluxe w którym przedstawione symbole tematyki archeologicznej: księga Rа, wspomniany Indiana Jones, złote statuetki, skarabeusz, mumia i różne znaki talii kart które wyprodukowane z metali szlachetnych.

Jak grać?

Na ekranie automatu online gracz w prawym dolnym kącie widzi klawisz Start, który uruchamia obiegi walców. Żeby wyznaczyć się z ilością aktywnych linii wykorzystują klawisze +/ - w okienku Lines, dalej przyciskami +/ - w okienku Bet / Line wybierają ilość monet, które będą postawione na każdą linię. Gracz ma prawo postawić od 1 do 200 wirtualnych punktów na każdą linię, przy tym maksymalna stawka dorównuje 2000 kredytom. Klawisz Autoplay uruchamia automatyczne przekręcanie walców, które można zatrzymać w jakimkolwiek czasie żeby odejść albo zagrać w ryzyko-grę.

bez logowania Book of Ra Deluxe

Właściwości gry «Book of Ra Deluxe»

Book of Ra Deluxe jest nową (polepszoną) wersją klasycznej gry księgi Rа. Różnica między nimi polega na tym, że nowa wersja ma polepszoną grafikę. Wersja Delux proponuje grę z 10 linii wygranych, w odróżnieniu od «klasycznego» automatu, który można grać na maksimum 9 wygranych. Cel obracania polega na tym, żeby zebrać jak najwięcej jednakowych symboli w linii dla zwycięstwa.

Wygrane kombinacje wynikają przy wypadaniu dwóch-trzech i więcej symboli, które są rozmieszczone konsekwentnie od lewej strony do prawej. W grze warto odznaczyć kilka szczególnych symboli: Księga Rа - symbol rozrzutu, który będzie mnożył ogólną stawkę, jeszcze trzy-pięć symboli uruchamiają szereg free-spinów z szczególnymi opcjami.

Indiana Jones - symbol przynosi jackpot pod postacią mnożenia stawki do 5000 razy.

Duże współczynniki wygranej.

Najmniej opłacane są kombinacje, złożone z obrazów z talii kart. Oni uzupełnią portfel gracza na 5-150 kredytów, zależnie od kombinacji i ilości symboli w niej. Pięć symboli medalika z skarabeuszem nagrodzą 750 kredytami. Na taką samą sumę wzbierze kapitał gracza, jeśli aktywną linię zajmą pięć obrazów rzeźbiarstwa bogini Izis. Kombinacja, złożona z pięciu symboli mumii faraona, podaruje 2000 kredytów.

Hazardowa gra bonusowa w automacie darmowym Book of Ra Deluxe została przedstawiona pod postacią 10 free-spinów z specjalnym symbolem. Przy wypadaniu trzech-pięciu symboli Księgi Rа uruchomi się runda premiowana, gdzie najpierw będzie wybrany znak dodatkowy z wszystkich dostępnych obrazów, który podczas bezpłatnych obrotów wykona rolę dzikiego symbolu. A wypadanie trzech i więcej Skatterów podczas free-spinów przyniesie jeszcze 10 dodatkowych startów.

Ryzyko-gra

Gra na podwojenie aktywuje się po każdym wygranym spinie. Kliknięciem myszki należy wybrać kartę czerwonej albo czarnej maści. Jeśli zamknięta karta ma taki sam kolor, to wygrana za ostatni spin będzie podwójna. W takim wypadku można zabrać wypłatę «Collect» albo przedłużyć dwoić dalej. Lecz przy nieprawidłowym wyborze, gracz traci wszystko. 

bolt
bolt