bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

hot slot gra za darmo Bullions Bar logowania

Firma Novomatic oferuje obracać bębny klasycznego darmowe automat Bullion Bars. Hazardowa gra jest przedstawiona z trzech bębnów, na których symbole znajdują się w trzech rzędach, przy czym w slocie znajdują się tylko trzy symbolii, każdy z których może składać się w różne kombinacje. Dostępna jest dodatkowa opcja Streak i gra na ryzyko, w której można znacznie zwiększyć swoją ostatnią nagrodę.

Jak grać?

W hot slot darmowe Bullion Bars gra toczy się na 20 liniach dla wypłat, symbole dają nagrody za połączenie trzech symboli w linii lub innym sposobem (funkcja Streak). Bębny aktywują się przyciskiem Start. Ale przed aktywacją obrotów bębnów, należy postawić zakład. W tym celu należy wybrać linie, które wezmą udział w grze, za pomocą przycisku Lines. Można aktywować od jednej do 20 linii, na których symbole będą się połączać w kombinacje. Następnie należy przejść do stawki na linię. Przyciski +/- w komórce Bet/Line pozwolą postawić od 0.02 do 5 wirtualnych kredytów na każdą linię. W oknie Bet będzie określona stawka za spin. Zakres stawek waha się od 0.02 do 100 wirtualnych kredytów.

Aby uruchomić automatyczne spinowanie bębnów, należy kliknąć na przycisk Autoplay. W tym trybie gracz po prostu obserwuje obroty bębnów bez żadnego działania i nie może brać udział w grze losowej.

Bullions Bar bez rejestracji

Symbole i wypłaty za nich

W automacie za darmo Bullion Bars są cztery symbole gry, wśród których symbol Bar pojawia się w kilku wariantach. W tabeli wypłat, który uruchamia przycisk Pаytable, są wygrane z uwzględnieniem stawek, zrobionych w danym momencie. W przypadku zmiany wysokości stawki, zmieni się i wygrana. Uruchamiając bębny, koniecznie upewnij się, że wygrane odpowiadają Twoim potrzebom.

Symbol Bar posiada osobliwe możliwości i ma kilka rodzajów. Pojawienie się na pierwszym i trzecim bębnie symbolu Bar, a na centralnym - symbolu Bullion Bar daje maksymalną nagrodę. Obraz z napisem Bar może być pojedynczym, podwójnym lub potrójnym. W zależności od rodzaju symboli, które połączyły się na zwycięskiej linii, gracz otrzyma określoną nagrodę. Koniecznie należy zapoznać się z tabelą wypłat, aby wiedzieć, jakie nagrody Ci przysługują.

Symbol czerwonej gwiazdy daje również wypłaty, ale nie są one takie duże, jak dają symbole z napisem Bar. A symbol O, w ogóle, nie przynosi żadnych prezentów.

Bonusy od Bullion Bars

W automacie online znajduje się jedna dodatkowa opcja, która ma nazwę Streak. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z symboli Bar na pierwszym i trzecim bębnie w połączeniu z obrazem, na którym jest napisane Bar Streak na drugim bębnie, niezależnie od linii wypłat gracz otrzymuje wypłatę z tabeli, ponieważ symbole tutaj będą występować jako scattery.

Drugim bonusem od automatu Bullion Bars jest gra na ryzyko. Jest ona aktywowana po każdym zwycięskim spinie przyciskiem Gamble. W tej grze, na ekranie można podwoić swoją wygraną za ostatni spin, klikając na przycisk startu ryzyko-gry. Jeśli zdecydujesz się odebrać wygraną, to wystarczy kliknąć na przycisk Collect i kontynuować grę. W grze na podwojenie z całkiem malej kwoty można uzyskać dość duży rozmiar wygranej, najważniejsze skutecznie nacisnąć na klawisz Gamble.

bolt
bolt