bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Graj na automatach za darmo Cindereela jednoreki bandyta

Cinderella - automat bez logowania produkowany przez kompanię Novomatic za motywami znanej baśni «Kopciuszek» i, niby złożony z romantyki, delikatności i szczerych dziewczęcych marzeń. On jest typowym przedstawicielem klasy «jednoręki bandyta» i wziął z tego kierunku wszystko najlepsze. Prosta, lecz efekciarska mechanika, intuicyjne, zrozumiałe nawet nowicjuszowi współdziałanie z automatem i na dodatek malownicza realizacja z doskonałą muzyką. Przez bardzo specyficzną tematyką ten automat można polecić przedstawicielkom płci żeńskiej, ochoczym zanurzyć się do atmosfery romantyki i prawdziwej miłości.

Główna charakterystyka automatu i jego symbole

Ten słot  ma 5 bębnów i do 9 aktywnych linii wypłat. Ilość linii łatwo reguluje się użytkownikiem za pomocą znaków plus i minus z boków od okienka z cyfrowym znaczeniem parametru Lines, ujawnić które można w średniej części dołu automatu. Obok analogicznie wybiera się stawka na jedną linię: od 4 do 100 kredytów.

Uruchomić walce można  klawiszem Start w prawym lewym kącie, lecz zauważ, że naciskać go trzeba dla spełnienia każdego spleenu. Jeśli ten wariant nie dla ciebie... to w takim wypadku, projektanci przewidzieli alternatywę, wprowadziwszy auto reżim, który uruchamia się odpowiednim klawiszem w lewym kącie. Po jedynym naciśnięciu on sam będzie zmuszał walce obracać się znów i znów, dopóki nie naciśniesz na Stop.

Cindereela bez logowania

Jak tylko gra za darmo jest uruchomiona, otrzymasz możliwość rozkoszować się całą różnorodnością jej symboliki, przed tobą migają twarze personaży bajecznych, ich atrybuty, talia kart. Bardziej kosztownym obrazem jest sama główna bohaterka - Kopciuszek albo Cinderella, 5 z 5 takich znaków w linii przyniosą graczowi 40 000, poza tym ona jest dzikim symbolem i zdolna grać w linii rolę jakiegokolwiek innego znaku. Uchodzi za wygraną kombinacja z 2 i więcej takich obrazów. Analogiczny warunek rozprzestrzenia się na obraz królewicza i wróżki-krzestnej. Ostatnia jest skatterem i darzy czarowny prezent z 30 dodatkowych, bezpłatnych spleenów. Dla innych znaków wygrana kombinacja składa się z 3 kart. Zapoznać się z wszystkimi symbolami i ich ceną możesz po naciśnięciu na klawisz Paytable.

Gra na podwojenie

Ten automat online gotowy nadać użytkownikowi i możliwość bonusową pod wyglądem ryzyko-gry albo gry na podwojenie. Zagrać w jej można po naciśnięciu na klawisz Gamble, który aktywuje się po jakimkolwiek udanym spleenie.  Przy naciśnięciu przed ciebie pojawi się 5 kart-dilerów, kolor których i należy konsekwentnie wyznaczyć. W razie powodzenia, twoja wygrana zrośnie w dwa razy, a jeśli Pech odwróci się, przygotuj się pozostać z niczym. Wykorzystaj tą funkcję tyle razy, ile zechcesz.

Automat hazardowy Cinderella jest atmosferyczną, delikatną grą, jednak nie pozbawioną nutek hazardu. Zorientować się w niej będzie nie trudno nawet nowicjuszowi w przemyśle tych gier, na tyle zrozumiałym i dobrze załatwionym formalnie jest mechanizm. Ważną przewagą gry na naszej stronie internetowej jest to, że spróbować swoje siły i otrzymać mnóstwo przyjemnych wrażeni możesz absolutnie za darmo i prosto teraz. No to co,  zanurzymy się do baśni?

bolt
bolt