bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Automaty graj za darmo Dazzling Diamonds za free

Dazzling diamonds - najbardziej olśniewający projekt swojego projektanta. I w tej myśli nie było nie kropli fałszu, przecież przy starcie automatu na walcu zobaczysz olśniewające przepiękne kosztowne kamienie, a także paczki banknotów, sztaby złota i zbytkowne ozdoby - niezły zestaw, prawda? Ten slot machine łączy w sobie «drogie» tło i konserwatywną klasykę, należąc do popularnej klasy «jednoręki bandyta» i pozbawiony wielu dodatkowych funkcji. Więc, on jest bardzo prostym i wygodnym w planie mechaniki automatem, zdolnym zainteresować i nowicjuszy i prawdziwych profesjonałów.

Właściwości automatu i symbolika

Ten słot za darmo nadaje graczowi możliwość załączać na swoich pięciu walcach od 1 do 10 linii i postawić stawkę na sumę do 4000 kredytów na każdą. Te parametry łatwo ustalają się odpowiednimi klawiszami na dolnej paneli automatu.

Dazzling Diamonds slot machine

Jak już było wspomniano, ten automat należy do najszerszej klasy «jednorękich bandytów», dlatego wszystko, co ci zostaje teraz - to pociągnąć za dźwignię. Zresztą, i ciągnąć samemu każdy raz niekoniecznie! Robiąc wszystko dla wygody użytkownika, projektanci przewidzieli autoreżim. On włącza się klawiszem z odpowiednią nazwą i pozwala graczowi obserwować za przekręcaniem walca, nie robiąc nic dla jego wsparcia.

Symbolika automatu jest określona nazwą i przedstawiona atrybutami bogatego życia: od dziwnych kamieni do złotego zegarka na rękę. Właśnie ten zegarek w grze wykonuje funkcję skatter-symbola, który daje dodatkowe obiegi. Poza tym, jeśli ten symbol jest obecny w polu w ilości 3 i więcej egzemplarzy on opłaca się w niezależności od rozkładu.

W tym słocie online uchodzi za wygraną pozycja z 3 i więcej jednakowych obrazów stojących w jednej linii. Różne rodzaje brylantów zdolne zwiększyć stawkę nawet na 20000! Poznać rodzaje obecnych obrazów i ich cenę w różnych kombinacjach, a także zapoznać się z regułami, można zaglądając do specjalnych slajdów poradniczych. Jak i na wielu innych automatach, one wywołują się naciśnięciem klawiszu Paytable, który można znaleźć na dolnej paneli automatu.

Dodatkowe możliwości

Automat hazardowy Dazzling diamonds śmiało można nazwać wzorcem lakonicznej klasyki, przecież on jest pozbawiony przesad i licznych funkcji bonusowych. Jedynymi dopełnieniami są skatter-symbol i gamble-opcja, która jest zrealizowana pod postacią swoistej minidogrywki. Nacisnąwszy na specjalny klawisz na paneli, gracz otrzymuje możliwość podwoić swoją wygraną. Jedyne, co on musi zrobić - poprawnie wyznaczyć kolor karty, najpierw zwróconej doń koszulą. W razie niepowodzenia pieniądze spalają się, zostając gracza z niczym, w innym wypadku on może wyjść z gry z sumą w dwa razy większą. Tą opcję można wykorzystać nieograniczoną ilość razy, uruchamiając jej po udanych kombinacjach.

Dazzling diamonds - gra pozwala dotknąć do luksusu i bogactwa, gotowa złożyć koło twoich nóg góry brylantów, jak tylko uśmiechnie się Pech. Prosty i wygodny gameplay, intuicyjne kierowanie, wytworna lakoniczność  i to wszystko absolutnie za darmo. Spróbuj pozytywne emocje i hazardowe podniecenie teraz!

bolt
bolt