bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Hot slots machine online Disco Spins darmowe automaty

Fascynujący automat bez logowani wykonany w stylu lat 80-tych - Disco Spins został wyprudokowany przez firmę Entertainment. Ciekawe zasady gry, niezwykły symbol wild spodoba się miłośnikom epoki disco. A zabawne gry bonusowe zachwycą miłośników hazardu.

Zasady gry w automacie do gry Disco Spins

Na początku gracz musi określić stawkę. Cena jednej monety jest określana za pomocą przycisku "coin value". Poziom kosztów może różnić się od 0,01 do 10 kredytów.  Gra w maszynie do gry toczy się na 20 liniach, które nie można zmienić. Dla określenia wielkości zakładu na każdą z linii służy przycisk "level". Stawka na każdej z linii może wynosić od 1 do 10 monet. Rozpocząć grę w wideoslocie Disco Spins można za pomocą naciśnięcia klawisza z dwoma białymi strzałkami. Klawisz "autoplay" uruchamia automatyczny tryb gry, przy którym zapisywane są parametry wcześniej zrobionej stawki. Naciśnięcie przycisku "max bet" aktywuje jeden obrót bębna z maksymalnym poziomem stawki dla każdej z linii.

Disco Spins bez logowani

Kombinacja obrazów będzie zwycięską pod warunkiem, że zaczyna się na pierwszym bębnie i idzie od lewej do prawej strony. Główne mnożniki gry i kombinacje będą dostępne dla gracza, po naciśnięciu przycisku 'paytable'.

Główne symbole dla gracza

Podczas gry online gracz spotyka się z obrazami liter i cyfr oznaczających karty do gry, tancerami disco w różnych strojach i ze specjalnymi symbolami.
Główna osobliwość wideoslota Disco Spins polega na losowym zabarwieniu każdego z 15 pól, po aktywacji bębna. Zdjęcia, na których występują tancerze, mają określony kolor, który nie zależy od obrotów. Dopasowanie kolorów zdjęcia tancerza disco i pola, sprawiają obraz w wild symbol.

Dziki symbol może zamienić dowolny obraz dla dopełnienia zwycięskiej kombinacji. Wyjątek stanowi scatter-symbol kryształowej kuli z odpowiednim napisem. Po pojawieniu się tego symbolu w dowolnej pozycji na 3,4 lub 5 bębnie gracz otrzymuje do wyboru jedną z 2 gier bonusowych.

Zwycięską jest kombinacja z 3,4,5 obrazów. Mnożniki dla symboli są następujące:

 • Litera "J" - 5,15,50.
 • Litera "Q" -5,20,75.
 • Litera "K" -5,20,75.
 • Litera "A" -5,30,100.
 • Disco-tancerz ubrany w niebieski garnitur – 15,50,125.
 • Disco-tancerz ubrany w fioletowy garnitur -25,100,200.
 • Disco-tancerz ubrany w zielony garnitur -20,75,150.
 • Disco-tancerz ubrany w żółty garnitur – 30,125,500.
 • Disco-tancerz ubrany w czerwony garnitur -40,200,1000.

Gry bonusowe

Żeby aktywować grę bonusową gracz musi poczekać pojawienie się w dowolnym miejscu na 3,4,5 bębnach 3 scatter-symboli. W grze dostępne są 2 gry bonusowe, między którymi gracz może wybrać:

 • Zwykłe obroty.
 • Disco obroty. 

Przy wybraniu trybu darmowych disco obrotów automat do gry wykonuje 10 spinów po ostatniej zrobionej stawce. W tym trybie graczowie mogą pojawić się dodatkowe scatter - symbole lub obrazy z tancerzami. Przy wyświetleniu 2 kryształowych kul na 3,4,5 bębnie gracz dodatkowo dostaje 3 darmowe obroty, a za 3 kryształowe kuli – 10 spinów.

Aktywacja trybu zwykłych obrotów wykonuje 15 darmowych spinów, gdzie może pojawić się dowolny obraz. Jeżeli pojawi się zwycięska kombinacja to ona będzie pomnożona przez 3. Gra w tym trybie również daje graczowi możliwość uzyskania dodatkowych spinów. Po pojawieniu się 2 kryształowych kul na 3,4,5 bębnach dodatkowo daje się 3 darmowe spiny, a przy pojawie 3 scatter-symboli -15. Dodawanie obrotów odbywa się w trybie automatycznym.

bolt
bolt