bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Hot slot gry online Gonzo's Quest za darmo online

Główną postacią w sposobie gry hazardowe bez rejestracji i logowania Gonzo'sQuest jest podróżnikiem i odkrywcą nieustraszony Hiszpan Gonzo. Jest to ze wszech miar i możliwości próbuje odnaleźć mityczne miasto El Dorado i zaginiony skarb Majów i Azteków.

Główne właściwości zabawowego procesu

Proces gry online zawiera obecność pięciu bębnów umieszczonych w trzech rzędach. Nie może być utworzone połączenie 21 kamieni. Główną cechą automatu hazardowe Gonzo'sQuest że wszystkie jego pięć rolek nie obraca się, lecz po prostu zejść do dolnej części, nieco przypominający zasadniczo Tetris. Każdy bęben umieszczony zdjęcia, które przedstawiają różne maski azteckich bogów i świętych ptak czczony przez ludzi. Kamienie mają różne kolory: szary, różowy, żółty, niebieski i zielony. Aby być zwycięska kombinacja, tak że jeden rad spadły trzy tego samego symbolu. Jeśli do szeregu wypadł symbol ze znakiem"?", to wszystkie kamienie wygrywającą kombinację prostu tylko bombardowane, co wysadzenie muru, aby znaleźć tajne przejście w mitycznym mieście El Dorado. Po kamienie eksplodował ich poprzedniej lokalizacji spadające kamienie. Należy mieć na uwadze, że przy każdej kolejnej kombinacji wzmocnienia zwiększa się dwukrotnie.

bez rejestracji i logowania Gonzo's Quest

Praktycznie cała gra za darmo, w lewym dolnym rogu będzie bohaterem Gonzo, że gra będzie wokół od czasu do czasu drapiąc się po brodzie i uznał mapę skarbów.

Interfejs zabawowego automatu online składa się z następnych przycisków:

 • Win - wypłaty gotówki;
 • Autoplay - automatyczny przełącznik trybu pracy;
 • Bet - wielkość zakładów hazardowych;
 • Coins - liczba monet pieniędzy;
 • Poziom - możliwość wyboru dowolnego stopy;
 • MaxBet - kurs przez maksymalną wartość;
 • Cash - pokazuje ilość pieniędzy na koncie.

Aby rozpocząć grę, naciśnij duży okrągły przycisk ze strzałką w dolnej części interfejsu gry bez rejestracji.

Współczynniki gry

Każdy kolor ma swoje maski wygranych zakładów Azteków.

 • szary - 3, 10, 50;
 • różowy - 4, 15, 75;
 • żółty - 5, 20, 100;
 • niebieskie - 10, 25, 200;

Najdroższe maska, pod którą mieści się ogromną wygraną jest złoto i zielone kolory. Jeśli te znaki są odrzucane w jednej linii, trzy szpule z rzędu, wypłata będzie 15, 20, 50, cztery odpowiednio 50, 100, 250. A jeśli padł na wszystkich pięciu bębnach, maksymalny zysk jest 500, 1000, 2500.

Specjalne bonusy

Gdy kamienie są odsunięte od siebie, główny bohater przechodzi na drodze w poszukiwaniu skarbu. Korzystanie z panelu Mnożnik można poznać stan wygranej i upadki skalne. Musisz aktywować bonus okrągły FreeFall na premie. Ta nagroda otwiera się po odtwarzaczu varsenala po zwycięskiej kombinacji pojawić trzy złote totem. Po wszystkie płytki spadnie bez interwencji odtwarzacza dokładnie 10 razy. Freefall Te czynniki są 3, 6, 9 i 13. Więcej informacji można znaleźć w tabeli wypłat tabeli. Pod koniec gry jest dość Gonzo zdejmuje kapelusz przed odtwarzacza z obfitych złota moneta skarb znaleziony. Jest to już standard dla wszystkich tradycyjnych symulatorów.

Najważniejsze funkcje Gonzo'sQuest

W lewym dolnym rogu ustawień przycisku jako klucza. Tutaj można zmienić ścieżkę dźwiękową w tle, zmienić jakość grafiki. Jest tam również tablica informacyjna. Dzięki odgłosów dzikich zwierząt, krzyki zwierząt, dźwięk monet i strumieniami wody odtwarzacz jest całkowicie zanurzona w atmosferze gry.

bolt
bolt