bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Hotspot online Hellboy darmowe

Automat darmowe składa się z pięciu bębnów i dwadzieścia linii, numery linii znajdują się z prawej i lewej strony wyświetlacza w rorzuconym porządku. Na dole - panel sterowania, na której znajduje się pięć głównych przycisków ("spin", "bet max", "coins", "lines", "+/-") i dwa dodatkowych ("view pays", "demo credit")
Slot do gry "Hellboy" ma dwa tryby gry - "regular" dla początkujących, i "expert" (tryb zmienia się przyciskiem, który znajduje się na żółtej linii pod panelem sterowania). Gra zawiera symbol wild, scatter-symbol, grę na podwojenie, a także bonusową grę.

Monety i przyciski (Dla trybu "regular")

Domyślnie gracz dostaje 400 000 wirtualnych monet. Można również wziąć wirtualny kredyt, nacisnąc przycisk "demo credit", w tym przypadku gracz otrzymuje 100 000 monet, ale maksymalna stawka, jak i wygrana zmniejsza się.

Hellboy darmoweRozpocząć grę można, klikając przycisk "Spin", po dokonaniu stawki na każdą linię. Na automacie hazardowym znajduje się przycisk regulacji ilości linii i stawki monet na linię. Przycisk maksymalna stawka na każdą linię "Bet max" także automatycznie uruchamia grę.

Zorientować się w zasadach gry i kombinacjach da możliwość przycisk "view pays". Slot do gry Hellboy pozwoli ci wybrać wartość monet w przedziale od 0,01 do 0,25, zmienić go można za pomocą przycisków "+/-". Proszę zwrócić uwagę, że minimalna wartość zwiększy ilość monet, danych domyślnych do 1 000 000 i w związku z tym zmieni się ilość wirtualnego kredytu.

Tryb "expert"

W tym trybie na panelu sterowania zostanie dodano jeszcze trzy przyciski:

  • "autopay" – bez przerwne obroty bębnami;
  • "5x" – ograniczona do pięć spinów,
  • "10x" – ograniczona do dziesięciu spinów.

Dodatkowo w zakładkach "lines" i "coins" istnieje możliwość regulacji linii i monet, które można zmieniać za pomocą przycisków "+" i "-", co nie było dostępnym w trybie "regular".

Zdjęcia

Zdjęcia na bębnach – to bohaterzy świata Hellboy, kolorowe litery i cyfra 10. W slocie są dziki symbol (wild), im jest logo Hellboy, może zastąpić dowolny obraz w kombinacji za wyjątkiem scatter symbolu.

Prawa ręka Hellboy’a – twój scatter-symbol, pojawienie trzech lub więcej takich symboli uruchamiają grę bonusową.

Gra bonusowa

Gra online bonusowa wysyła cię do podziemia, gdzie będzie główne zadanie – znaleźć utracone relikwie siły, podróżując przez cztery tunele.
W każdym tunelu musimy wybrać jedną z pięciu drzwi, unikając zamkniętych.
Za nimi znajduje się potwór i pewna ilość bonusów, które są zapisywane na twoim koncie. Przez uspisznie przejście wszystkich czterech poziomów, można dostać się do celu, gdzie będzie można znaleźć utracone relikwie, strzelając po kryształach

Darmowa gra

Przy wyświetleniu trzech dzikich symboli można zagrać dziesięć darmowych gier.

Ryzyko-Gra

Po każdej zwycięskiej rundzie masz możliwość podwojenia wygranej, czyli zagrać w ryzyko grę, gdzie trzeba odgadnąć kolor kart, ale po jednym błędzie tracisz całą wygraną.

Kombinacje

Ciekawe jest to, że w slocie "Hellboy" możesz zobaczyć mapę wypłat jak nacisnąc przycisk "view pays", tak i kliknąc na zdjęcie bębna.

Kierunek linii można zobaczyć, klikając na dany numer każdej cyfry.

Automat za darmo składa się z pięciu bębnów i dwadzieścia linii, numery linii znajdują się z prawej i lewej strony wyświetlacza w rorzuconym porządku. Na dole - panel sterowania, na której znajduje się pięć głównych przycisków ("spin", "bet max", "coins", "lines", "+/-") i dwa dodatkowych ("view pays", "demo credit")
Slot do gry "Hellboy" ma dwa tryby gry - "regular" dla początkujących, i "expert" (tryb zmienia się przyciskiem, który znajduje się na żółtej linii pod panelem sterowania). Gra zawiera symbol wild, scatter-symbol, grę na podwojenie, a także bonusową grę.

bolt
bolt