bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Graj za darmo Jewel Action slot hazardowe

Darmowe automat do gry Jewel Action od Novomatic ma trzy bębny i 10 linii dla wypłat. Symbole przedstawione są w wyglądzie klejnot i ułożone w trzech rzędach. Hot slot zawiera szereg bonusów, czyli jest to mistyczny bonus, gra bonusowa i symbole specjalni. W automacie jest dziki symbol, scatter - symbol i trzy bonusowe zdjęcia, aktywujące dodatkowe gry lub opcje.

Bonusy od automatu Jewel Action

Automaty online zawiera szereg dodatkowych symboli, które znacznie zwiększają szanse gracza na duże wygrane. Dane symboli są reprezentowane:

  • WILD – dziki symbol automatu, który zamienia wszystkie zdjęcia w grze. Ten symbol dopełnia zwycięskie kombinacje z sów siedmiu obrazkami, oprócz skrzyni, czapki błazna i i klucza.
  • Skrzynia – scatter - symbol automatu, który uruchamia grę bonusową "Tajemnica" po pojawieniu się trzech takich symboli. W prawej części ekranu gry można zobaczyć blok o tej samej nazwie, podczas każdego spinu w nim będzie pojawiać się pewna wartość nagrody, określona w postaci wirtualnych kredytów. Gracz otrzyma daną kwotę, jeśli trzy takich skrzynie wyświetlą się na ekranie.

Jewel Action hot slot

  • Klucz – symbol bonusowy maszyny, który uruchamia kolejną grę Gem Streak, po pojawieniu się trzech lub więcej kluczy. W danej grze na ekranie będą pojawiać się jednakowe symbole we wszystkich komórkach, przy każdym kolejnym spinie będą pojawiać się symbole z większą wypłatą. W rezultacie można odzyskać od 6 do 500 ogólnych stawek.
  • Czapka błazna – bonusowy symbol, który usunie wszystkie symbole z pola gry, a na ich miejscu pojawią się inne. W rezultacie gracz otrzyma dodatkowe prezenty.

Maszyna za darmo jest również wyposażony w jeszcze jedną dodatkową opcją, która polega na tym, że po każdym spinie zwycięskie kombinacje znikają z pola, a na ich miejsce opadają nowe i stworzają dodatkowe połączenia zdjęć.

Tabela wypłat i sterowanie grą Jewel Action

Sterownik automatu darmowe posiada standardowy zestaw przycisków. Za pomocą przycisków +/- trzeba zrobic stawkę na każdej linii. Gracz może postawić od 0,04 do 10 wirtualnych kredytów na każdą z linii. Maksymalna stawka w automacie sięga wartości 100 wirtualnych kredytów. Zmienić aktywność linii jest niemożliwe, w grze bierze udział 10 linii, które składają symbole w kombinacje nie tylko od prawej do lewej strony, ale i z góry na dół i na ukos.

Aby uruchomić bębny używają przycisk Start, jeżeli chcesz, możesz włączyć automatyczne spinowanie, klikając na przycisk Autoplay. W tabeli wypłat, który aktywuje przycisk Paytable, są wypłaty, z uwzględnieniem stawek na linii, dlatego przy jej zmianie wygrana podana w tabeli również się zmieni.

Na przykład, maksymalną nagrodę zwraca symbol z królem, pod warunkiem, że na ekranie pojawi się dziewięć takich zdjęć. Nieco mniej przynosi król, jeśli będzie  kombinacja z trzech takich symboli. A symbol dziewczyny zwróci o wiele mniej. Co dotyczy kamieni kosztownych, to oni przynoszą różne wygrane. Ale nie więcej, niż wyżej wymienione. Diament daje maksymalne wynagrodzenie, a pozostałe kolorowe kamyczki zwrócą różne kredyty, które również przyjemnie pocieszą.

bolt
bolt