bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Hot slot za darmo online Just Jewels do gier hot slot

Hazardowe automat do gry Just Jewels w całości poświęcony tematyce kosztowności i luksusu. Darmowu slot napełniony jest obrazami drogecenności, korony, złota i pieniędzy. Maszyna bez logowania jest przystosowana do każdego gracza. Swoim niepowtarzalnym designem i dużych wygranych, urządzenie daje możliwość poczuć się jak w świecie kosztowności i bogactwa.

Zasady gry

Automat bez logowania Just Jewels jest specjalnie zaprojektowany do łatwego użytkowania, więc zorientować się w tej grze jak dla początkującego, tak i doświadczonego użytkownika nie będzie żadną trudnością.

Idea gry jest prosta – zebrać 1 z 18 zwycięskich kombinacji. Wysokość wygranej zależy od rodzaju kombinacji, liczby aktywnych linii, które są regulowane za pomocą klawiszy "Line", i wielkości stawki, regulowana za pomocą przycisków "Bet One" i "Bet Max". Najwyższą kwotę wygranej przynosi kombinacja z obrazem carskiej korony, zwiększając wygraną gracza do х5000.

Ponadto, gracz może podwoić swoje wygranę w grze losowej, grając w karty.

Just Jewels hazardowe automaty

Panel sterowania i przyciski

Przy otwarciu gry hot slot, przed graczem pojawia się panel w formie automatu. Na ekranie automatu online przedstawiono pięć obracających się bębnów z obrazami klejnot. Aby wygrać, trzeba zebrać kombinację z trzech lub więcej symboli. Każda kombinacja ma inną wartość. Zobaczyć tabelę wypłat można po naciśnięciu przycisku "Paytable".

Pod polem gry z bębnami umieszczono panel gracza z komórkami informacyjnymi i przyciskami.
Komórka "Credit" pokazuje dostępną kwotę kredytów do gry. Początkowa kwota demo kredytów wynosi 1000.

"Bet/Line" wyświetla stawkę na jedną aktywną linię.
"Lines Bet" - liczbę aktywnych linii.
"Bet" - finalna stawka z której gracz rozpoczyna grę.

Również w grze jest 11 przycisków, za pomocą których gracz dostosowuje swoją grę.
"Start/Skip/Take Win" - przycisk, zaczynająca grę. Po kliknięciu rozpoczynają się obroty, które zatrzymują się automatycznie. Również za pomocą tego przycisku gracz może odebrać wygraną po obrotach i przejść do gry na podwojenie.

"Automatic Start" - uruchamia funkcję automatycznego obracania bębnów, z jedną wystawioną stawką. Po ponownym naciśnięciu, automatyczne obracanie zatrzymuje się. W tym trybie nie ma możliwości zagrać grę na podwojenie

"Bet One" - przycisk, który stałym sposobem zwiększa stawkę, przechodzi w tryb gry losowej i jest używany dla wyboru opcji "kolor czerwony" w mini grze.

"Bet Max" - zwiększa stawkę do maksimum, przechodzi w tryb gry losowej i jest używany dla wuboru opcji "kolor czarny" w mini grze.
"Line" - pięć klawiszy z wartościami 1,3,5,7 i 9 za pomocą których gracz wybiera liczbę aktywnych linii przed spinowaniem.

'Paytable' - otwiera tabelę możliwych kombinacji wygranej
"Select Game" - klawisz przejścia na stronę producenta

Kombinacje gry

W grze występuje 18 różnych kombinacji, które zwiększają stawkę gracza w kilka razy w zależności od symbola

Zielone i fioletowe kamienie –

 • 3 = 10x od sumy stawki
 • 4 = 25х od sumy stawki
 • 5 = 150х od sumy stawki

Czerwony i niebieski kamienie –

 • 3 = 15 x od sumy stawki
 • 4 = latach 50 od sumy dziennych
 • 5 = 200х od sumy stawki


Symbol Euro –

 • 3 = 18х od sumy stawki
 • 4 = 90 od sumy stawki
 • 5 = 450х od sumy stawki


Obraz złota i pieniędzy –

 • 3 = 30x od sumy stawki
 • 4 = 150х od sumy stawki
 • 5 = 500х od sumy stawki


Obraz carskiej korony –

 • 3 = latach 50 od sumy stawki
 • 4 = 500х od sumy stawki
 • 5 = 5000х od sumy stawki

Gra na podwojenie

Mini-gra, która daje graczowi podwoić swoją wygraną. Istotą gry - odgadnąć kolor ukrytej karty. Gra uruchamia się po pojawieniu się zwycięskiej kombinacji za pomocą klawiszy "Bet One" lub "Bet Max". Również przycisk "Bet One" jest odpowiedzialny za wybór koloru czerwonego karty. Przycisk "Bet Max" jest odpowiedzialny za wybór koloru czarnego. Aby wyjść z trybu mini-gry lub by pominąć ją trzeba nacisnąć przycisk "Start/Skip/Take Win".

bolt
bolt