bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Slot free game play machine online Katana

Slot – darmowa gra, nazwana na cześć słynnego japońskiego miecza "katana". Ten automat zanurzy Cie w świat starożytnej samurajskiej Japonii i zmoże świetnie rozwlec każdego gracza.

Główne Informacje

Automat za darmo online Katana składa się z pola do gry z pięcioma bębnami, paneli sterowania z przyciskami regulowania sumy stawek, liczby aktywnych linii, informacji i przyciska start.
Gra oferuje kilka kombinacji bonusowych i grę na podwojenie wygranej. Idealny wariant zarówno dla początkujących i dla doświadczonych graczy.

Zasady gry

Każdy gracz otrzymuje możliwość gry za darmo na automacie, bez żadnych wkładów i rejestracji. Graczom standardowo daje się 1000 wirtualnych kredytów na stawki, sumę których on bez problemu może regulować, wybierając rozmiar stawki i liczbę linii za pomocą paneli sterowania.

Katana free game play

W grze znajduje się pole do gry z pięcioma obracającymi bębnami. Wygranę tworzą różne kolorowe japońskie symbole i obrazy z wizerunkami żołnierzy, gejszy i budynków. Zadanie jest proste – zebrać potrzebną dla zwycięstwa kombinację z trzech lub więcej symboli.

Istnieje również możliwość bonus gry, gdzie gracz może podwoić swoją wygraną, odgadując kolor ukrytej karty.

Panel sterowania w grze

Otwierając grę, gracz widzi różnobarwne boisko do gry, panel, na której podana jest kwota wygranej i przyciski gracza.
Pole gry składa się z pięciu bębnów z ilustracjami symboli i zdjęć, które po starcie kolejno zatrzymują się. Po ponownym naciśnięciu przycisku "Start", bębny natychmiast się zatrzymują.

Pod polem gry jest umieszczony prostokątny ekran, który pokazuje kwotę wygranej.
W dole pola gry, znajduje się panel gracza z różnymi odpowiednimi przyciskami. Punkt "Credit" pokazuje salda gracza. Początkowa kwota kredytów – 1000.

"Lines" - liczba aktywnych linii. Za pomocą przycisków "+" i "-" ich ilość można modyfikować według zdania gracza. Im więcej wybierzesz linii aktywnych, tym większa stawka i w związku z tym kwota wygranej.
"Bet/Line – określa stawkę na jednej linii. Reguluje się za pomocą przycisków "+" i "-".

"Bet" - pokazuje ostateczną stawkę z którą będzie się toczyć gra.

Przycisk "Paytable" wyświetla panel z możliwych zwycięskich kombinacji, a także tworzy obok przycisk "More Info", gdzie wyświetlane są informacje o dodatkowych symbolach i zasadach.

W prawym dolnym rogu umieszczony przycisk "Start" za pomocą której zaczyna się gra. Bębny obracają się samodzielnie i zatrzymują się po kolejce. Po ponownym naciśnięciu przycisku "Start", wszystkie bębny natychmiast się zatrzymują.

Przycisk "Autoplay" daje możliwość ciągłej gry bez naciśnięcia "Start". Wygrane są dopisywane do salda automatycznie, ale "Autoplay" nie daje możliwości gry na ryzyko i na podwojenie wygranej.

Ryzyko-gra

W przypadku dopasowania zwycięskiej kombinacji, "Katana" daje możliwość graczowi podwoić swoją wygraną. Aby to zrobić musisz kliknąć na przycisk "Gamble" i na ekranie pojawi się pole z mini-grą, w której gracz musi odgadnąć kolor karty. Pozytywne trafienie po karcie podwaja wygraną. Powtarzać podwojenie można mnóstwo razy. Przy niegatywnym trafieniu po karcie cała wygrana spala się. Przycisk "Collect" daje możliwość przerwać mini-grę w dowolnym momencie i odebrać wygraną.

Bonus obroty

"Katana" daje możliwość uzyskania 10 automatycznych obrotów w przypadku połączenia trzech kart "Scatter". Ale należy wiedzieć, że w czasie bezpłatnych obrotów, zmienić stawkę i liczbę linii jest niemożliwe. Bonus obroty spełniają się z ustawieniami, które byli przy ostatnim obrocie.

Shogun bonus

Gra w maszyny daje również dodatkowy "Shogun Bonus". Daje się on graczu za pomocą karty "Scatter" z obrazem katany, która może wypełnić sobą wszystkie komórki jednego bębna, w przypadku dopasowania zwycięskiej kombinacji.

bolt
bolt