bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Graj za darmo online na automatach Lucky Haunter

Na początku gry hazardowe ci nalicza się określona ilość kredytów, a mianowicie 1000, ich możesz wykorzystać jednorazowo, czy dopóki nie będziesz ponownie uruchomiał maszynę. Na głównej tablicy mieszczą się 3 linii LED, każda z tych linii pokazuje potrzebny dla informowania ocenę użycie rozruchu gry, ilość kolejności, które teraz są aktywne i dostępne środki.

Jak grać

Cyfry, które są rozmieszczone po obie strony ekranu Lucky Haunter odpowiadają możliwym wygranym liniom, o dokładniejszym ich kierunek można dowiedzieć się po naciśnięciu na klawisz «Help», odzwierciedlony na przedniej części automatu hazardowego.

Również do twego rozporządzenia będą dostępne 9 innych funkcjonalnych klawiszy, główny z nich jest klawisz «Start», za pomocą jej aktywujesz obrót walców. Jeszcze 5, odpowiadają za ilość linii, które odpowiadają za możliwe kombinacje obrazów. Wskazując ich ilość zmieniasz koszt jednej stawki, która stale składa 1 kredyt, logicznie jeśli wykorzystujesz wszystkie 9 linii, to i z twego głównego rachunku będą odejmowały się po 9 punktów za każdą grę.

Lucky Haunter bez rejestracji

Możesz zwiększyć swoją nagrodę, dodając doń koszt przyciskiem «Bet». Możliwy diapazon dla każdej linii składa od 1 do 25 punktów za każdy obrót walców. Dla wygodniejszego procesu, można wykorzystać gorące klawisze, oprócz przycisku start na wyświetlaczu, można skorzystać z klawiszu luku na klawiaturze, tak samo żeby wskazać ilość linii albo wybrać jeden z wariantów baniek w reżimie podwojenia wykorzystaj cyfry od 1 do 5, «B», dla podwyższenia stawek i «H», żeby pooglądać krótki opis funkcji programu.

Kombinacje

Od możliwej otrzymanej kombinacji na ekranie automatu online zależy ilość wygranych, na tym modelu są obecne osiem możliwych rodzajów obrazów, a mianowicie: kielich piwa, z kosztem za minimalną kombinację 5 punktów, który zalicza się na twój główny rachunku; pusta butelka wina - 2 punkty, blaszane butelki piwa - 3 punkty; piwo z krewetkami - 10 punktów, butelka i kieliszek z winem - 20 ocen; podkowa - 100 ocen; rak - 30 ocen, i beczka - 200 punktów. Minimalna zwycięska kolejność składa 3 obrazki. Jeśli obrazów będzie 4 i więcej, wynagrodzenie będzie znacznie większe. W odróżnieniu od innych wielu automatów, kombinacje inicjowały się nie tylko z lewego kraju monitora, a i z prawego.

Ryzyko gra

Jest możliwość ryzyko gry, po każdym zwycięstwie, barman proponuje zabrać swoją wygraną albo podwoić ją, dla tego naciśnij na klawisz «Double». Przed tobą pojawi się 1 bańka z liczbą i 4 możliwe ośrodki, gdzie trzeba wybrać na swoje ryzyko i lęk jeden z zaproponowanych wariantów, tu   jest obecna bańka z większą liczbą czym w tej którą już widać, jeśli wybrana liczba okaże się większa, gratuluję, podwoiłeś swoją nagrodę.

Dalej przedłużamy grać na Lucky Haunter albo zwiększać już otrzymany kapitał. Oprócz, w przeciągu trwałej gry za darmo ,będzie możliwość przyjąć uczestnictwo w reżimie bonusowym, nie tracąc przy tym zarobione wcześniej nagrody. Aktywuje się ta możliwość, jeśli na jakiejkolwiek linii pojawią się trzy unikalnych symboli - przykrywki niebieskiego koloru.  Miejsce ich rozmieszczenia jest nie istotne dla otrzymywania możliwości uczestnictwa.  W tym wypadku ci nadadzą się na wybór 5 przykrywek, gdzie pod każdą będzie swoja nagroda, zwiększenie wynagrodzenia. 

bolt
bolt