bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Hot slot games Lucky Lady's Charm Deluxe za darmo

Witamy w hot slot online Lucky Lady Charm Deluxe. Tutaj można spróbować szczęścia za darmo. W niniejszym tekście, otrzymasz informacje na temat sposobu, aby go odtworzyć i zostaną przeniesione do zwycięskich kombinacji, kursy, opis linii i innych cech technicznych.

Jak grać na komputerze Lucky Lady Charm Deluxe?

Początkowo dostaniesz bez rejestracji do dyspozycji 50 kredytów  do zakładu. Stawiasz na każdej nieparzystej liczby linii (1-9). Aby wnieść zakład, kliknij na przycisk, który wskazuje liczbę wyboru. Klucze podpisał «play 1 lines«play 1 lines», i tak dalej, aż do dziewięciu linii. Po wybraniu numeru linii, kliknij na „bet one” i wybierz swój zakład od jednego do stu kredytów. Kwota kredytów zostaną dostarczone w jednej linii. Wspólny zakład może być obliczona przez pomnożenie «bet one» zakład na liczbę linii. Ponadto, zamiast «bet one» przycisk i wybierz liczbę wierszy, można kliknąć na «bet max», która będzie dostarczać maksymalny dostępny postawić na wszystkich liniach. Przycisk «Coin» ustawia liczbę monet na kredyt. Oznacza to, że po naciśnięciu tego przycisku, kredyt będzie kosztować dwie monety naciskając kolejny kredyt będzie kosztować 0,5 monet naciskając jeszcze raz, pożyczka będzie równa jednej monety.

slot games Lucky Lady's Charm Deluxe

Ponadto, klikając przycisk «Automatic Start», uruchamia automat przewijania do czasu, gdy kredyt będzie wystarczająca do pokrycia kwoty zakładu. Jednakże, jeśli chcesz grać w siebie i wziąć udział w "grze ryzyka", należy użyć przycisku «Start, Skip, Take win». Klikając na niego, urządzenie będzie odebrać telefonu i przewinie raz.

Zwycięskie kombinacje

Więc teraz uważamy zwycięskie kombinacje w tej postaci, maszyny za darmo, która uosabiają wygraną. Jeżeli co najmniej dwa z tych samych zdjęć, idąc od lewej do prawej, będzie znajdować się na linii, na której został umieszczony, otrzymasz nagrodę, w zależności od tych zdjęć.

Portret Lady Luck w tej machine online jest zaangażowany w "dzikim" symbol. Zastąpienie wszystkich innych obrazów, symbol jednocześnie zwiększa szybkość takich kombinacji dwukrotnie. Jeśli masz linię składającą się z dwóch "powodzenia" - Twój zakład jest mnożony przez dziesięć, trzecia - Dwieście pięćdziesiąt, cztery - dwa i pół tysiąca, pięć - dziewięć tysięcy.

Również ten telefon ma obrazu świecącego różowego piłki. Jeśli jesteś z dwóch ball - Twój zakład jest mnożona przez 18, jeśli trzy - 45, jeśli cztery - 180, jeżeli pięć - od 4500.

Ponadto, "9" w tym urządzeniu jest symbol. Jeśli jesteś na dwie części " dziewiątki ", zakład należy pomnożyć przez 2, jeśli walcowane trzy "dziewiątki" - 5, w przypadku czterech - 25, jeżeli pięć - 100.

W przypadku utraty "J", "Q" trzech lub "10", Twój zakład jest mnożony przez 5, cztery - w dniu 25 przez pięć - 100.

Trzy srebrne podkowy zapewni Ci szybkość mnożenia 20 razy, cztery z tych obrazów należy pomnożyć stawkę przez 100, a pięć - do 400.

Symbole "A" lub "K" w wysokości stopy zwiększyć swoje trzy do dziesięciu razy, cztery "A" lub "K" - 50 razy, a pięć - 125 razy.

Rzuć trzy lub cztery koniczyna monety pomnożyć stawkę 15 razy, cztery - pięć razy, 75 - 250 razy.

Piktogram ze stopką królika lub biedronka zapewni Ci mnożenia 2, 25, 125, 750 razy w ciągu 2, 3, 4, 5 identyczne symbole na linii.

bolt
bolt