bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Graj automaty Playboy za darmo

Kierowanie słot-maszyną bez logowania proces bardzo lekki. Najpierw należy zapoznać się z głównymi klawiszami  automatu. Przyciski «+» i «-» regulują ilość kredytów dla stawki na linię, od 0,01 do 10. Linie są utrwalone - 40. «Spin» spełnia pojedyncze przekręcanie walców. Klawisz ze strzałkami włącza autogrę, która przewiduje możliwość ustalić automatyczne przekręcania, od 5 do 20. Klawisz «I» wywołuje tablicę z kombinacjami. Premiowane naliczają się za kombinacje z jednakowych obrazków, które wypadają od lewej strony do prawej. Microgaming zatroszczył się, żeby na słocie były symbole szablonowe, wiśni, «$» i foto wybitnego Hugh Hefner. Za wszystkie te symbole nalicza się określona ilość premiowanych. «Wild» - to dziki symbol, za który gracz otrzymuje maksymalne wygrane, - 10000, 1000, 250.

Playboy - bonusy za Skatter

Hot slot free Playboy przewiduje możliwość bezpłatnie i bez rejestracji skorzystać z obrotów bonusowych, które dają się nie tylko za trzy Skattery, które wypadły na ślepo, ale i za trzy dzikich symbole. Ilość premiowanych przekręcań i wygranych w tym reżimie zależy od ilości symboli, które aktywowały rundę bonusową. «Hot Zone» - jeszcze jedna możliwość automatu Playboy. Jeśli w «gorącej strefie» znalazł się rozrzut, on automatycznie staje się dzikim i wypełnia terytorium wszystkiego pola.

Playboy bez logowania

Główne klawisze i funkcje

W dołu  automatu hazardowego znajdują się wszystkie klawisze dla kierowania. Klawisze «+» i «-» po prawej strony od napisu «Per / Line» odpowiadają rozmiaru stawki na linię, od 0,01 do 10. Jednorazowy rozruch walców spełnia się klawiszem «Spin». Automatyczne obroty uruchamiają się za pomocą dużego klawisza ze strzałkami. Przy czym gracz może wyznaczyć pożądaną ilość automatycznych spinów, od 5 do 20. Klawisz «I» wyprowadza na ekran tablicę z wypłatami. Wygrane po obrocie walców naliczają się, jeśli na pole od lewej strony do prawej wypadła kombinacja od trzech jednakowych symboli. Tablica wypłat automatu jest dynamiczna, zmieniając się zależnie od potocznej stawki. 

Symbole, współczynniki i możliwości.

Na machine online Playboy są zwykle symbole (karty, wiśnie, notatka «$»), a także dwa specjalne symbole. Rozmiar wygranych zależy od rozmiaru stawki. Przy maksymalnych stawkach wygrana składa:

  • za obrazki z dziewiątkami i dziesiątkami - 1000, 150, 50 premiowanych za kombinację z 5, 4 i 3;
  • za symbole «Q» «J» - 1000, 200, 50;
  • notatki «$» przy maksymalnych stawkach naliczają premiowane 1500, 500, 150 kredytów za 5, 4, 3 symbole; za wiśnie 1250, 500, 150 premiowanych; za obrazek Hugh Hefner w kompanii modeli daje się 8000, 1000, 250 demo-kredytów.

Szczególnym symbolem maszyny hazardowej jest napis «Wild» z «playboy zającem». Ten symbol ma trzy możliwości:

  • przynosi największe wygrane - 10000, 1000, 250;
  • zastępuje w wygranych kombinacjach inne symbole;
  • może uruchamiać free-spiny i Skatter.

Obrazek «Bonus» - to Skatter gry, który odpowiada za rozruch aut-spinów.

Obroty bonusowe od Playboego i Nut Zone

Właściwością automatu hazardowego jest to, że obroty bonusowe uruchamiają się nie tylko dzięki rozrzutom, który wypada w dowolnym trybie na polu, ale i dzięki dzikim symbolom. Ilość free-spinów zależy od specjalnych symboli w kombinacjach:

  • 8 obrotów dają się za trzy dzikich symbole albo Skatterów. Przy czym wygrane pomnożyły się na 2,
  • 10 free-spinów z mnożeniem wygranej na 5 darzą się za 4 specjalnych obrazków;
  • 20 obrotów bonusowych walców naliczają się za 5 specjalnych symboli. Przy czym wszystkie wygrane pomnożyły się do 10 razy.

Jeszcze jedna specjalna możliwość automatu - obecność specjalnej strefy «Hot Zone». Jeśli do tej strefy utrafi Skatter, to on automatycznie zostaje dzikim i wypełnia sobą wszystkie ośrodki i przy czym naliczają wygrane oceny.

bolt
bolt