bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Graj za darmo w gry Queen of Hearts slot maszyny

Darmowa gra Queen of Нearts od Novomatic jest pięciowalcowym słotem bez rejestracji i logowania, w którym są dziewięć linii dla gry. Symbole słotu są poświęcone tematu miłości i królowej, wśród nich jest tylko jeden specjalny symbol, który wykonuje rolę skattera w grze. Grając na słocie Queen of Нearts, można wygrać do 20 bezpłatnych obiegów walców i podwoić w kilka razy z rzędu swoją wygraną.

Symbole i wypłaty za wygrane obrazki

Wygrane kombinacje w hazardowym słocie Queen of Нearts składają się po dziewięciu liniach dla gry za darmo, przy czym na którejś z aktywnych linii muszą złożyć kilka jednakowych symboli w nieprzerwaną linię. Maksymalna nagroda przyniesie symbol serca. On pomnoży stawkę na linie do 10 tysięcy razy, jeśli pojawią się pięć takich obrazków, za cztery takie symbole jest przewidziana wypłata do 2000 kredytów, a trzy symbole przywrócą 200 stawek, dwa i jeden symbol podarują od 10 do 2 stawek.

Queen of Hearts rejestracji i logowania

Symbol żółtej róży wraca wypłatę w rozmiarze 5 tysięcy stawek za pięć symboli, a cztery i trzy symbole podarują po 300 i 50 stawek. Dwa symbole przywrócą pięć stawek. Symbol zamku wracają od dwóch do 500 stawek, przy pojawieniu od dwóch-pięciu obrazków, a kółko i tiara wrócą od 20 do 500 stawek. Symbole kart dają takie nagrody:

  • Symbol Asa wróci od 10 do 250 stawek;
  • Symbol Pani podaruje od 10 do 200 stawek;
  • Symbol Waleta daje od 5 do 200 stawek;
  • Symbole Dziesiątki i Dziewiątki wracają od 5 do 100 stawek, zrobionych na linię.

Specjalny symbol automatu hazardowego Queen of Нearts - to Królowa Serc. Ona jest aktywna w jakimkolwiek z ośrodków słotu i nie przywiązana do linii dla gry. Królowa wraca pomnożone końcowe stawki, dlatego uchodzi za bardziej dochodową. Przy pojawieniu dwóch obrazków gracz otrzyma 18 sumarycznych stawek, a trójka symboli wróci 45 ogólnych stawek. Cztery i pięć symboli podarują po 180 i 3600 końcowych stawek.

Bonusy od Królowej Serc

Przy pojawieniu trzech i więcej symboli rozrzutu - Królowe Serc, uruchamia reżim bezpłatnych obiegów walców. Za trzy symbole królowej gracz otrzyma osiem spinów, za cztery - 15, a za pięć - 20 wolnych rozruchów. Free-spiny mają właściwość, ponieważ podczas ich działania pojawia się Amor, która przetwarza symbole na dzikie. Gracz może otrzymać dodatkowe obroty, jeśli znów wypadnie symbol rozrzutu.

Jeśli graczowi wyda się wygrana po obiegu walców zbyt malutką, można uruchomić reżim gry na podwojenie. W niej należy zgadnąć kolor zamkniętej karty, jeśli wybór okaże się prawidłowym, to gracz otrzyma podwójną wypłatę, a jeśli nie ma - utraci wszystko zarobione. Dwoić można nie więcej pięciu razy po kolei.

Kierowanie grą

Blok kierowania automatem hazardowym jest przedstawiony takimi przyciskami:

  • Coin - wybór kosztu jednej monety. Gracz może postawić od 0.5 do 2 wirtualnych kredytów dla każdej fiszki.
  • Bet One - ilość fiszek na jedną linię. Jest dostępny diapazon od 1 do 100 monet na każdą z linii, które wezmą udział w grze.
  • Bet Max - maksymalna stawka. Rozmiar najwyższej stawki dorównuje 900 fiszkom.
  • Lines - aktywność linii. Można aktywować od jednej do dziewięć linii.

Start - rozruch bębnów.

bolt
bolt