bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Graj hazardowe gry automaty darmowe River Queen

Automat hazardowy od kompanii Novomatic jest poświęcony podróży wzdłuż brzegów Południowej Ameryki na parowcu River Queen. Na tle automatu za darmo pejzaż Ameryki wiktoriańskiej epoki. Przyjemna i spokojna atmosfera uzupełnia się lekkim akompaniamentem.

Pięć walców są wykonane formalnie bardzo gustownie, animacja automatu jest wykonana bardzo jakościowo, w stylu producenta. Linie na River Queen znajdują się z prawego i lewego boków walców. Właściwość tego słotu w tym, że one nie przenumerowane i wydzielają się tylko różnymi jaskrawymi kolorami. Słot włączają 50 linii, dzikiego symbolu, symbolu rozrzutu, bezpłatne spin-gry i grę na podwojenie.

Linie i kredyty

Przy rozruchu gracz wybiera ilość kredytów dla gry automaty darmowe, od 0.50 do 500, od tego będzie zależała suma pierwszych stawek, przecież linii w automacie pięćdziesiąt. Minimalna stawka na jedną z aktywnych linii - 0.1, a maksymalna – 2, co w ogóle robi maksymalną stawkę 100 kredytów. Po każdym obrocie walców gracz ma możliwość zamienić ilość linii.

za darmo River Queen

Klawisze na paneli kierowania są rozmieszczone bardzo wygodnie. Zacząć grę można po naciśnięciu klawiszu Srart, ona uruchomi pojedyncze przekręcanie walców. Autoplay, dla pewnych graczy walce będą kręci się bez ustanku, lecz nawet w tym wypadku można będzie zatrzymać proces gry online naciśnięciem klawiszu Stop. Zorientować się w kombinacjach gry pomoże przycisk Paytable, a dla studiowania wszystkich detali reguł są następne strony, dla przejścia na które trzeba nacisnąć More info.

 Klawisze "+/-" regulują ilość linii i stawkę. Przy wypadzie wygranej kombinacji aktywuje się ryzyko hazardowa gra na podwojenie, przyjąć jej można nacisnąwszy klawisz Gamble, alboż zignorować i przedłużać kręcić walce.

Gra zacznie się po wyborze zadanych tobą parametrów. Szanse na powodzenie są dosyć wysokie i przy czym River Queen będzie proponował ci grę na podwojenie po każdej udanej kombinacji. Lecz, jeśli gracz nie lubi ryzykować on zawsze może zabrać wygrane kredyty i przedłużać kręcić walce w zwyczajnym reżimie.

Ryzyko gra

Zacząwszy ryzyko grę graczowi daje się szansa podwoić swoją wygraną, wybierając prawidłową maść kart (czerwienną albo czarną). Zarządzać ryzyko grą można jak na paneli zarządu słotu, tak i na ekranie. W razie błędu cała suma wygranych kredytów traci się.

Bezpłatne spin-gry

Jeśli tych bonusów pokaże się za mało zawsze jest szansa otrzymać dziesięć bezpłatnych spinów-gier, przy wypadzie kombinacji symbolu rozrzutu. Zawsze przyjemnie wygrywać kredyty, nie opłacając stawkę za obroty.

Obrazki i symbole

Na pięciu walcach automatu znajdują się obrazy dziewczyny, mężczyzny, statku, kości, fiszki, karty, litery karciane i cyfra 10. Obraz dziewczyny jest dzikim symbolem i może stworzyć kombinację z którymś z innych symboli i przynieść niezłą wygraną w rozmiarze 0.60, 2 albo 10 kredytów.

 Obraz statku River Queen - symbol rozrzutu (scatter), aktywuje 10 bezpłatnych spinów gier. To najważniejszy i najcenniejszy twój symbol w tej grze, ponieważ wygrana od kombinacji składa do 100 kredytów.

za darmo grze jest swój oddzielny dziki symbol, który pozwoli wygrywać w kilka razy więcej.

bolt
bolt