bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Hot slot gra za darmo Sizzling Hot online

Ta gra bez rejestracji jest jednym z najbardziej popularnych urządzeń do gier hazardowe. Fakt, że ten emulator nie jest bardzo podobna do klasycznych automatów do gier, takich jak "jednoręki bandyta". Do gry ma 5 bębnów i 9 linii, które tworzą różne kombinacje.

Charakterystyczną cechą tego urządzenia jest brak ozdobników, które są nierozerwalnie związane z bardziej nowoczesnych modeli (na przykład darmowe spiny). Symbol Wild w maszynie nie brakuje. zastępuje go "siedem". Proponowana gra jest najlepszym rozwiązaniem dla ludzi, którzy lubią grać o wysokie stawki, a nie liczyć na dodatkowe ustępstwa i premie.

Stawki i cechy gry

Oprócz podstawowych przycisków Urządzenie posiada możliwość odtwarzania do maksymalnej, która wynosi 500 punktów. Minimalna stawka to samo - to jest jedna linia na kredyt. Od klasycznego jednorękiego maszyny bandit charakteryzuje się posiadaniem klucz do automatycznego odtwarzania. Oznacza to, że po jednokrotnym naciśnięciu przycisku, można po prostu oglądać bęben i okresowo darmowe gry bonusowej.

Główny gracz po prawej stronie pojawi się tabela zwycięstw, z których najwyższa jest kombinacją pięciu "siódemki". Zbieranie tej kombinacji, gracz otrzyma 5000 punktów, jeśli linia pokazano zwycięsko "Siedem" początkowo był aktywny.

Sizzling Hot bez rejestracji

Warto też zwrócić uwagę na gwiazdy, których zadaniem jest znaczne zwiększenie zwycięzcę nagrody. W połączeniu z odtwarzaczem trzygwiazdkowego dostanie swoją wygraną pomnożone przez 2 za kwotę czterogwiazdkowego wzrośnie o 10 razy i zebrano pięciogwiazdkowy, użytkownik otrzyma 50-krotność ilości wygranych.

Kombinacje owoców na ekranie, urządzenie jest proste i jasne użytkownika:

  • Jakiekolwiek trzy identyczne owoce, aby zwiększyć kwotę w zakład 20 razy;
  • Rolka czterech owocowych podwyżki stóp o 50 razy;
  • Jeśli masz szczęście, aby zebrać kombinację pięciu jednostek, kwota zakładu na linii wzrośnie 200 razy.
  • Wyjątkami są arbuzy i winogrona, zbierając je w ilości 3 sztuk x50 zysk, 4 sztuki - dwieście krotnie równoważne, 5 sztuk - pomnożyć stawkę przez 500.

Oprócz kombinacji premii jest utrata dwóch wiśni. Zbieranie go można uzyskać podwojenie stawki.

Po utracie kombinacji premii, gracze mają możliwość zdobycia w grze do podwójnych wygranych. Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć przycisk na urządzeniu «Pokój". Ta gra bonusowa zwiększą ilość zwycięskich funduszy na pół. Graj za darmo w gry  to może być nieskończoną ilość razy, dopóki nie znudzi lub dopóki gracz zostaje pokonany. Proces grze premiowej jest dość prosta: nie ma karty przed rozpoczęciem gry odwrócony twarzą do dołu, a zadaniem gracza jest odgadnięcie koloru przez naciśnięcie odpowiedniego klawisza.

Gra Sizzling Hot

Urządzenie jest zaprojektowane tak, aby uprościć proces gry. Prace nad nim mogą nawet początkującym. Wszystkie przyciski znajdują się na przednim panelu i są bardzo proste i jasne funkcji.

Oprócz maksymalnej przycisku stawki "Double" i "Start" jest kluczem regulujące wielkość zakładu, jak również przycisk, który miał odebrać wygranej kwoty pożyczek.

W ogóle, grać SizzlingHot urządzenie bardzo proste i każdy może spróbować swoich sił w wolnej grze, która nie różni się od gier pieniężnych w kasynie online. Czy, że gra za darmo, nie można tracić przybysza kopeyki. Dazhe szybko rozwikłać znaczenie klawiszy i można grać dla zabawy, bez marnowania czasu, próbując zrozumieć skomplikowane niuanse urządzenia.

bolt
bolt