bolt
bolt
bolt
bolt
bolt
bolt

Graj automaty do gier za darmo w maszyny Tomb Rider

Dźwiękowy szereg słotu Tomb Raider jest przedstawiony stałym tłem dzwiękowym, jak gdyby gracz pełźnie przez serię podziemnych tuneli z Lara Croft. Każdy walec zatrzymuje się z hurkotem i wygrane spiny towarzyszą niektórym tradycyjnym Las Vegasovskim efektom dźwiękowym. Wizualnie na tablicy łatwo orientować się, z walcami zafiksowanymi na szarym tle. Klawisze dla rozmieszczenia i korygowania stawki są duże zrozumiałe, co robi automat bez logowania lekkim dla gry hot spot.

Właściwości automatu

Słot za darmo Tomb Raider składa się z 5 walców i 15 linii wypła,t a także z dodatkowych gier bonusowych. Po to, żeby zacząć grać za darmo on-line należy najpierw wyznaczyć się z nominałem jednego wirtualnego pointu. To można zrobić za pomocą klawisz «+» i «-». Dla wystawiania ilości monet wykorzystuje się klawisz Select Coins. Ilość czynnych linii można zmienić przy naciśnięciu na klawisz Select Lines. 375 kredytów - to maksymalna stawka w automacie hazardowym, którą można wystawić przy naciśnięciu Bet Max. Klawisz Spin aktywuje obrót walca.

Tomb Rider bez logowania

Słot Tomb Raider

W automacie hazardowym Tomb Raider jest obecny Wild-symbol, który przynosi maksymalną wygraną pod postacią mnożenia stawki na linie do 7500 razy. Ten symbol daje premiowane kredyty przy łączeniu zaledwie dwóch obrazków, które są rozmieszczone od lewej strony do prawej. W grze również jest Skatter-symbol i symbol bonusowy, nagrody przy wypadaniu tych symboli zależą od ilości obrazków, które pojawiły się na ekranie.  Przy łączeniu trzech, w pewnych wypadkach dosyć i dwóch, symboli do nieprzerwanej kolejności na jednej z aktywnych linii wypada premiowana kombinacja, przy czym jednakowe obrazki muszą rozmieścić się od lewej strony do prawej. Ryzyko gra w automacie jest nieobecna.

Bonusy od Lary Croft

Gra bonusowa automatu za darmo ma nazwy Tomb Bonus i aktywują się przy wypadaniu od trzech do pięć symboli idola. W danym randzie należy wybrać trzech idoli, za którymi są schowane różne mnożenia stawki końcowej. Maksymalna wygrana dorównuje mnożeniu stawki do 2500 razy. Trzy-pięć Skaterrów z obrazem Lary Croft aktywują 10 bezpłatnych obiegów walców, podczas których każda wygrana pomnoży się na trzy. Jest dostępny ponowny rozruch walców, w razie wypadania kombinacji symboli, które uruchamiają free-spiny. 

bez logowania

bolt
bolt